BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 21.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 1 NO BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR

-
ALTAY

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(D) YİĞİTCAN KANER
(G) MURAT ORHAN
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 4 NO YENİSANAYİSPOR

16-2
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
(Y) EMRULLAH ENES ÖZENÇ
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 4 NO HALALCASPOR

-
KEPSUT BELEDİYESPOR

(H) YAĞIZ DEMİR
(Y) EREN BALKAN
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP BEL.TES BALIKESİR YILDIZ SPOR

-
BALIKESİR KURTULUŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) SILA ALTINTAŞ
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP BEL.TES KARESİ SPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ALİBEY ADASPOR

1-3
GÖMEÇ BELEDİYESPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) ALPER YILDIRIM
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SELİNAY OLPAK
(G) MECİT UÇAR
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) CEMAL METİN
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

3-1
ALTAŞ DENİZLİSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) HACI UYSAL
(Y) ZİHNİ KAMÇI
(D) GÖRKEM HASIRCI
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
11:00
EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(Y) YUSUF KOCAKUŞ
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) YUSUF KOCAKUŞ
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:30
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) UMUT EREN MENTEŞ
(Y) MELİH KILIÇ
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) SADRETTİN DÜRGER
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ERDEK ERDEKSPOR

-
MANYASBLD.SPOR

(H) ADEM EFE DAĞBAŞI
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(Y) BERŞAN AYDEMİR
(G) EGEMEN GÜNÖZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
18:00
ETİ SAHASI 600 EVLERSPOR

-
ETİSPOR

(H) BARIŞ BİROL
(Y) RECEP ANIL KARAN
(Y) HALİL BORA
(G) YAHYA EROĞLU
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 1 NO YAKUPKÖYSPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 1 NO GÖKKÖYSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) BÜLENT ERDİR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:00
AHP 4 NO ÇANDIRSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) UĞUR DERİN
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 4 NO BALIKLISPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 4 NO TATLIPINARSPOR

-
KARESİ SPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AHP BEL.TES PINARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖRKEM HASIRCI
(Y) HARUN GÜLER
(Y) ARDA ÇETİN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP BEL.TES YENİSANAYİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) SABRİ ÖĞE
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) HARUN GÜLER
(G) SADRETTİN DÜRGER
MESTER 05.02.2023
Pazar
14:00
ALİBEY AYVALIK MASTER

-
ALİAĞA GÜCÜ MASTER

(H) BATUHAN TAY
(Y) ECEM DALYAN
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
ALTINOVA ALTINOVASPOR

-
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) SONER DEMİRAY
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) YAĞIZ DEMİR
(G) HÜSEYİN KOCADAĞLI
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
AVŞA AVŞASPOR

-
G.O.PAŞASPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(G) ORHAN ÜNVER
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) MEHMET EPİK
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) BERHAN YOLDAŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) HÜSEYİN KAYA
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(G) EMRAH YILMAZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BALYA BALYA BELEDİYESPOR

-
SINDIRGI BELEDİYESPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(G) ŞENOL DURMUŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) MELİH BAYKURT
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) AHMET KARADUMAN
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BELEDİYESPOR

-
ADASPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) ŞEVVAL TANSU
(G) YAHYA EROĞLU
U16 AKADEMİ 05.02.2023
Pazar
13:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

-
SOMASPOR

(H) HASAN KARAÇOBAN
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(Y) ZİHNİ KAMÇI
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
CENNET AYAĞISPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) NURULLAH ARSLAN
(G) MEHMET ÜLKÜ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) GÖKHAN AKAL
VETERAN 05.02.2023
Pazar
16:00
EDREMİT EDREMİT VETERAN

-
BURHANİYE VETERAN

(H) BATUHAN ARSLAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK BALKAN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MEHMET AKİF AVCI
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) BARIŞ BİROL
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
PAMUKÇU PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) RECEP DUMAN
(Y) ERCAN KARADUMAN
(Y) YUSUF NEBİ TOKTAN
(G) ÖZGÜR DİNÇER
U18 LİGİ 05.02.2023
Pazar
14:00
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
SANAYİSPOR

(H) HACI UYSAL
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) EGEMEN GÜNÖZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
ŞABANLARSPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) İZZET ÖZALP
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
ÜNİVERSİTE ATKÖYSPOR

-
HALALCASPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) GÖKHAN VARLIK
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
ÜNİVERSİTE HARB-İŞ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) İSMAİL DÜNDAR
(Y) TANER BOZDEMİR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) TARKAN MURAT ÇAKIOĞLU
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 1 NO KUZEY ORDUSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 1 NO BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 4 NO BURHANİYE BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 1 NO SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 1 NO 1966 EDREMİTSPOR

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 4 NO 17 EYLÜL GSK

-
KUZEY ORDUSPOR

(H) MELİH BAYKURT
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MELİH BAYKURT
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 1 NO BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR

-
ALTAY

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(D) YİĞİTCAN KANER
(G) MURAT ORHAN
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 4 NO YENİSANAYİSPOR

16-2
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
(Y) EMRULLAH ENES ÖZENÇ
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 4 NO HALALCASPOR

-
KEPSUT BELEDİYESPOR

(H) YAĞIZ DEMİR
(Y) EREN BALKAN
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP BEL.TES BALIKESİR YILDIZ SPOR

-
BALIKESİR KURTULUŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) SILA ALTINTAŞ
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP BEL.TES KARESİ SPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ALİBEY ADASPOR

1-3
GÖMEÇ BELEDİYESPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) ALPER YILDIRIM
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SELİNAY OLPAK
(G) MECİT UÇAR
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) CEMAL METİN
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

3-1
ALTAŞ DENİZLİSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) HACI UYSAL
(Y) ZİHNİ KAMÇI
(D) GÖRKEM HASIRCI
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
11:00
EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(Y) YUSUF KOCAKUŞ
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) YUSUF KOCAKUŞ
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:30
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) UMUT EREN MENTEŞ
(Y) MELİH KILIÇ
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) SADRETTİN DÜRGER
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ERDEK ERDEKSPOR

-
MANYASBLD.SPOR

(H) ADEM EFE DAĞBAŞI
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(Y) BERŞAN AYDEMİR
(G) EGEMEN GÜNÖZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
18:00
ETİ SAHASI 600 EVLERSPOR

-
ETİSPOR

(H) BARIŞ BİROL
(Y) RECEP ANIL KARAN
(Y) HALİL BORA
(G) YAHYA EROĞLU
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 1 NO YAKUPKÖYSPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 1 NO GÖKKÖYSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) BÜLENT ERDİR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:00
AHP 4 NO ÇANDIRSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) UĞUR DERİN
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 4 NO BALIKLISPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 4 NO TATLIPINARSPOR

-
KARESİ SPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AHP BEL.TES PINARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖRKEM HASIRCI
(Y) HARUN GÜLER
(Y) ARDA ÇETİN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP BEL.TES YENİSANAYİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) SABRİ ÖĞE
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) HARUN GÜLER
(G) SADRETTİN DÜRGER
MESTER 05.02.2023
Pazar
14:00
ALİBEY AYVALIK MASTER

-
ALİAĞA GÜCÜ MASTER

(H) BATUHAN TAY
(Y) ECEM DALYAN
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
ALTINOVA ALTINOVASPOR

-
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) SONER DEMİRAY
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) YAĞIZ DEMİR
(G) HÜSEYİN KOCADAĞLI
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
AVŞA AVŞASPOR

-
G.O.PAŞASPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(G) ORHAN ÜNVER
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) MEHMET EPİK
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) BERHAN YOLDAŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) HÜSEYİN KAYA
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(G) EMRAH YILMAZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BALYA BALYA BELEDİYESPOR

-
SINDIRGI BELEDİYESPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(G) ŞENOL DURMUŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) MELİH BAYKURT
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) AHMET KARADUMAN
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BELEDİYESPOR

-
ADASPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) ŞEVVAL TANSU
(G) YAHYA EROĞLU
U16 AKADEMİ 05.02.2023
Pazar
13:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

-
SOMASPOR

(H) HASAN KARAÇOBAN
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(Y) ZİHNİ KAMÇI
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
CENNET AYAĞISPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) NURULLAH ARSLAN
(G) MEHMET ÜLKÜ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) GÖKHAN AKAL
VETERAN 05.02.2023
Pazar
16:00
EDREMİT EDREMİT VETERAN

-
BURHANİYE VETERAN

(H) BATUHAN ARSLAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK BALKAN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MEHMET AKİF AVCI
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) BARIŞ BİROL
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
PAMUKÇU PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) RECEP DUMAN
(Y) ERCAN KARADUMAN
(Y) YUSUF NEBİ TOKTAN
(G) ÖZGÜR DİNÇER
U18 LİGİ 05.02.2023
Pazar
14:00
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
SANAYİSPOR

(H) HACI UYSAL
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) EGEMEN GÜNÖZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
ŞABANLARSPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) İZZET ÖZALP
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
ÜNİVERSİTE ATKÖYSPOR

-
HALALCASPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) GÖKHAN VARLIK
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
ÜNİVERSİTE HARB-İŞ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) İSMAİL DÜNDAR
(Y) TANER BOZDEMİR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) TARKAN MURAT ÇAKIOĞLU
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 1 NO KUZEY ORDUSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 1 NO BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 4 NO BURHANİYE BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 1 NO SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 1 NO 1966 EDREMİTSPOR

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 4 NO 17 EYLÜL GSK

-
KUZEY ORDUSPOR

(H) MELİH BAYKURT
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MELİH BAYKURT
ELİT U19 LİGİ LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 1 NO BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR

-
ALTAY

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(D) YİĞİTCAN KANER
(G) MURAT ORHAN
ELİT U19 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

3-1
ALTAŞ DENİZLİSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) HACI UYSAL
(Y) ZİHNİ KAMÇI
(D) GÖRKEM HASIRCI
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
MESTER LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MESTER 05.02.2023
Pazar
14:00
ALİBEY AYVALIK MASTER

-
ALİAĞA GÜCÜ MASTER

(H) BATUHAN TAY
(Y) ECEM DALYAN
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
VETERAN LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VETERAN 05.02.2023
Pazar
16:00
EDREMİT EDREMİT VETERAN

-
BURHANİYE VETERAN

(H) BATUHAN ARSLAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
1.KÜME LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 1 NO GÖKKÖYSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) MERT PEHLİVAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) BÜLENT ERDİR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:00
AHP 4 NO ÇANDIRSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) UĞUR DERİN
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 4 NO BALIKLISPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP 4 NO TATLIPINARSPOR

-
KARESİ SPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) SİNAN SEVİM
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AHP BEL.TES PINARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖRKEM HASIRCI
(Y) HARUN GÜLER
(Y) ARDA ÇETİN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
12:30
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) MEHMET EPİK
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) BERHAN YOLDAŞ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
11:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
CENNET AYAĞISPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) NURULLAH ARSLAN
(G) MEHMET ÜLKÜ
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) GÖKHAN AKAL
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) CÜNEYT ŞENCAN
(Y) BARIŞ BİROL
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
14:00
PAMUKÇU PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) RECEP DUMAN
(Y) ERCAN KARADUMAN
(Y) YUSUF NEBİ TOKTAN
(G) ÖZGÜR DİNÇER
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
13:00
ÜNİVERSİTE ATKÖYSPOR

-
HALALCASPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) GÖKHAN VARLIK
1.KÜME 05.02.2023
Pazar
15:00
ÜNİVERSİTE HARB-İŞ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) İSMAİL DÜNDAR
(Y) TANER BOZDEMİR
(Y) MELİH KILIÇ
(G) TARKAN MURAT ÇAKIOĞLU
S.AMATÖR LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
13:00
AHP 1 NO YAKUPKÖYSPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AHP BEL.TES YENİSANAYİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) SABRİ ÖĞE
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) HARUN GÜLER
(G) SADRETTİN DÜRGER
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
ALTINOVA ALTINOVASPOR

-
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) SONER DEMİRAY
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) YAĞIZ DEMİR
(G) HÜSEYİN KOCADAĞLI
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
AVŞA AVŞASPOR

-
G.O.PAŞASPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(G) ORHAN ÜNVER
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) HÜSEYİN KAYA
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(G) EMRAH YILMAZ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BALYA BALYA BELEDİYESPOR

-
SINDIRGI BELEDİYESPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(G) ŞENOL DURMUŞ
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) MELİH BAYKURT
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) AHMET KARADUMAN
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
15:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BELEDİYESPOR

-
ADASPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) ENES TAHA ÖNCEL
(Y) ŞEVVAL TANSU
(G) YAHYA EROĞLU
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK BALKAN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MEHMET AKİF AVCI
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
S.AMATÖR 05.02.2023
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
ŞABANLARSPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) HALİL ULAŞ AYDEMİR
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) İZZET ÖZALP
U18 LİGİ LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) TANER BOZDEMİR
(Y) YUSUF BAŞCI
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP 4 NO YENİSANAYİSPOR

16-2
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
(Y) EMRULLAH ENES ÖZENÇ
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP 4 NO HALALCASPOR

-
KEPSUT BELEDİYESPOR

(H) YAĞIZ DEMİR
(Y) EREN BALKAN
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(G) MEHMET KOÇAŞ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
12:00
AHP BEL.TES BALIKESİR YILDIZ SPOR

-
BALIKESİR KURTULUŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
(Y) TUGAY ŞENCAN
(Y) SILA ALTINTAŞ
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:30
AHP BEL.TES KARESİ SPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) EREN DELİOĞLU
(Y) ZÜLAL KÜBRA AKTAŞ
(Y) OKAN DÜRGÜN
(G) MEHMET ÜLKÜ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ALİBEY ADASPOR

1-3
GÖMEÇ BELEDİYESPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) İBRAHİM KARATAŞ
(Y) BATUHAN ARSLAN
(G) ALPER YILDIRIM
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SELİNAY OLPAK
(G) MECİT UÇAR
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ BELEDİYESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HASAN GÖKMEN
(Y) SAMET SERT
(Y) MURAT KARADUMAN
(G) CEMAL METİN
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
11:00
EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
(Y) YUSUF KOCAKUŞ
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:30
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) UMUT EREN MENTEŞ
(Y) MELİH KILIÇ
(Y) BÜNYAMİN ŞAHİN
(G) SADRETTİN DÜRGER
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
14:00
ERDEK ERDEKSPOR

-
MANYASBLD.SPOR

(H) ADEM EFE DAĞBAŞI
(Y) SEBAHATTİN EMİR BÜKE
(Y) BERŞAN AYDEMİR
(G) EGEMEN GÜNÖZ
U18 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
18:00
ETİ SAHASI 600 EVLERSPOR

-
ETİSPOR

(H) BARIŞ BİROL
(Y) RECEP ANIL KARAN
(Y) HALİL BORA
(G) YAHYA EROĞLU
U18 LİGİ 05.02.2023
Pazar
14:00
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
SANAYİSPOR

(H) HACI UYSAL
(Y) AÇELYA ÖKMEN
(Y) NUPEL KARAKAŞ
(G) EGEMEN GÜNÖZ
U16 AKADEMİ LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 AKADEMİ 05.02.2023
Pazar
13:00
EDİNCİK BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR

-
SOMASPOR

(H) HASAN KARAÇOBAN
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(Y) ZİHNİ KAMÇI
U16 LİGİ LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
15:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) SELİNAY OLPAK
U16 LİGİ 04.02.2023
Cumartesi
13:00
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) YUSUF KOCAKUŞ
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) EMRE AÇIKGÖZ
U14 PLAY-OFF LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 1 NO KUZEY ORDUSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 1 NO BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
13:00
AHP 4 NO BURHANİYE BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 06.02.2023
Pazartesi
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 1 NO SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 1 NO 1966 EDREMİTSPOR

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) SÜLEYMAN ORAL
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
13:00
AHP 4 NO 17 EYLÜL GSK

-
KUZEY ORDUSPOR

(H) MELİH BAYKURT
U14 PLAY-OFF 10.02.2023
Cuma
15:00
AHP 4 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MELİH BAYKURT